ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí

Freundschaft Besuch z partnerského města v Bavorsku

Ve čtvrtek 13. 6. navštívili naši školu žáci z partnerského města Diessen Am Ammersee. Němečtí sedmáci si s našimi sedmáky padli do oka a doufejme, že navázaná přátelství vydrží i v budoucnu! Hosté absolvovali připravený program, na kterém se podíleli učitelé i žáci naší školy.

Nejprve zhlédli hudební vystoupení mladšího pěveckého sboru Zvonek pod vedením Mgr. Kláry Jelínkové. Poté se seznámili s naším městem prostřednictvím prezentace paní učitelky Mgr. Šárky Petráskové a také s naší školou, o které si připravila zajímavou prezentaci žákyně 7. tř. Marie Langerová. Na závěr je čekal výtvarný workshop, na kterém si zhotovili ve spolupráci s našimi žáky pro vzpomínku na tuto návštěvu Freundschaftsbaum.

Datum vložení: 15. 6. 2024 21:07

dnes, sobota 13. 7. 2024