Šesťáci a sedmáci soutěží v anglickém jazyce s WocaBee

Naše škola se ve druhé polovině října zapojila do čtvrtého ročníku soutěže pro školy Jazykový WocaBee šampionát.
Soutěží se v jednoduché online aplikaci na učení slovíček s názvem WocaBee. Žáci se v aplikaci učí novou slovní zásobu včetně výslovnosti moderním a efektivním způsobem.

V soutěži se hodnotí píle žáků v učení cizích jazyků a kriteriem je počet bodů získaných procvičováním slovíček. Čím více žáci procvičují, tím více bodů za správné odpovědi získají a více se také naučí.

Každá třída soutěží jako tým, takže v jazyce se zlepšují opravdu všichni.

Žáci aktuálně soutěží v okresním kole šampionátu, ve kterém mohou získat zajímavé ceny a pro naši školu 2 x 60 000Kč na modernizaci.

Všechny informace o soutěži včetně průběžných výsledků najdete na www.wocabee.app/soutez

Tou největší výhrou bude ale zlepšení jazykových dovedností našich žáků a jejich zvýšená motivace k učení cizích jazyků, které jsou v dnešní době mimořádně důležité.

Jsme velmi rádi, že na naší škole učíme cizí jazyky inovativním způsobem, který přináší žákům skutečné výledky!

Držíme jim v soutěži palce!

Datum vložení: 30. 10. 2022 22:41