Bruslení II. až V. třídy

ZŠ pro žáky druhé až páté třídy připravila v rámci osnov Tělesné výchovy možnost bruslení na Zimním stadionu TJ Lokomotivy Veselí nad Lužnicí, a to pravidelně každé úterý od 22. listopadu do 13. prosince 2022.

Vážení rodiče žáků II. až V. tříd!

ZŠ pro žáky druhé až páté třídy připravila v rámci osnov Tělesné výchovy možnost bruslení na Zimním stadionu TJ Lokomotivy Veselí nad Lužnicí, a to pravidelně každé úterý od 22. listopadu do 13. prosince 2022. Doprava žáků na stadion TJ je zabezpečena autobusovou dopravou objednanou ZŠ.

Z důvodu bezpečnosti je povinností každého žáka mít na ledové ploše během bruslení rukavice a helmu (pro potřeby školního bruslení je dostačující cyklistická helma). Během samotné výuky bude s žáky na ledové ploše jako externí pracovník zkušený hokejový trenér Jiří Lukáš, pedagogický pracovník I. a II. stupně TV Mgr. Lenka Štefanová a paní učitelky třídní s asistentkami jednotlivých tříd a žáků.  Níže zasílám časový plán jednotlivých tříd výuky v daný den bruslení.

Cena za absolvovaný den výuky bruslení je 50,- Kč/žák a celková cena bude stržena z účtu v elektronické pokladně ZŠ po poslední vyučovací hodině dle aktivní docházky.  Pokud nebude žák mít brusle či helmu nebo bude rodiči omluven na daný den z bruslení ze zdravotních nebo jiných důvodů u svého třídního učitele, pojede s třídou také, ale bude mu na stadionu připravena jiná výuka dle příprav třídních učitelů.  Zbylé náklady na dopravu, nájem plochy a odměnu externího pracovníka hradí ZŠ Lomnice nad Lužnicí.

Předměty během vyučovacích hodin v daný den bruslení, budou nahrazeny v rámci hodin TV dle klasického rozvrhu daných tříd.

Časový rozvrh jednotlivých tříd:

5. a 4. třídy

8:00 – 8:20 cesta autobusem

9:00 – 10:15 bruslení

10:35 – 10:55 cesta autobusem zpět do školy

10:55 výuka dle rozvrhu dané třídy

3. a 2. třídy

8:00 – 8:45 výuka dle rozvrhu dané třídy

9:00 – 9:20 cesta autobusem

10:00 – 11:00 bruslení

11:30 – 11:50 cesta autobusem zpět do školy

11:50 výuka dle rozvrhu dané třídy