Páťáci se loučí s 1. st.

Ve čtvrtek 29. 6. se žáci 5. třídy slavnostně rozloučili se svým působením na 1. st. naší ZŠ.

Slavnostní setkání žáků, rodičů a učitelů proběhlo ve venkovních prostorách ZŠ.

S páťáky se loučila nejen paní učitelka třídní Mgr. Vlasta Petrželová, ale slavnosti se zúčastnil také pan ředitel a žáci se při této příležitosti seznámili i s novou třídní učitelkou Mgr. Lenkou Vodičkovou, která je bude provázet během jejich působení na 2. st. Akci doprovázelo hudební vystoupení žáků Tomáše Petráska a Oskara Špongra, kteří hráli na kytary.

Děti obdržely na památku svá portfolia, ve kterých mají shrnutou veškerou svoji dosavadní činnost během školní docházky na naší ZŠ. Většina z nich v ní bude pokračovat  i nadále na 2. st., pouze dva žáci - Oskar Špongr a Pavel Švec - nás opouští a jejich další cesta vede na osmileté gymnázium do Třeboně. Oběma  přejeme při studiu hodně štěstí, vytrvalosti a cílevědomosti!

Datum vložení: 2. 7. 2023 10:08