Mistrovství světa v halovém veslování 2024

Žáci 7. a 9. třídy se ve čtvrtek 22.2. účastnili prestižního školního závodu štafet v halovém veslování v O2 universum v Praze. V silné konkurenci více jak 1400 závodníků se oběma našim týmům podařilo umístit v první desítce! Patří jim velké dík a gratulace!

Žáci 7. a 9. třídy se ve čtvrtek 22.2. účastnili prestižního školního závodu štafet  v halovém veslování v O2 universum. Jejich cesta sem začala vítězstvím na regionálních závodech v Třeboni. Což jim vyneslo nominaci na dnešní událost. O2 universum poskytl ideální prostor pro tento závod, který se konal při závodech mistrovství světa v halovém veslování 2024. Účastníci se tak mohli cítit jako součást skvěle připraveného prostředí, kde se za pár dní odehraje vrcholný světový šampionát. S více než 1400 závodníky byla konkurence nesmírně silná, avšak naši žáci se neztratili. Oba týmy vybojovaly umístění v první desítce a atmosféru světového závodu si užily naplno. Poděkování a gratulace patří týmům ve složení za 7 r. Adéla Zajícová, Ellen Šobrova, Vanesa  Najdrova, Nela Rozkošová a za 9. r. Eliška Petráskova, Marie Štréblová, Lukáš Kopřiva a Jan Kopřiva.

Datum vložení: 22. 2. 2024 20:24