Den otevřených dveří ve Školní jídelně 28. 11. 2023 od 17:00 hod.

Pozvánka na Den otevřených dveří Školní jídelny, s ochutnávkou jídel zdarma.

Den otevřených dveří ve Školní jídelně 28. 11. 2023 od 17:00 hod.

Vážení rodiče,

v minulé zprávě jsem vás informoval, že v úterý 28. 11. 2023 pořádá Školní jídelna ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí od 17:00 hod. Den otevřených dveří s možností ochutnávky jídel, které jsou ze statistik žáky nejméně objednávané, a zároveň zde bude možnost předat náměty k jídelníčku či chodu ŠJ. Plánovaný konec je v 18:00 hod. Ochutnávky jídel jsou ZDARMA.

Dovolte mi vás touto cestou srdečně pozvat na tuto akci. Zároveň vás z organizačních důvodů prosím, abyste se na ni přihlásili pomocí registračního formuláře níže nejpozději do pondělí 27. 11. 2023, 12:00 hod. (Potřebujeme vědět, kolik porcí připravit atd.)

Registrace na Den otevřených dveří ŠJ – „ZDE“.  (do pondělí 27. 11.2023, 12:00 hod)

Samozřejmě jste vítáni společně s žákem naší ZŠ či dítětem MŠ. Účastí na dané akci rozhodně nevnímáme jako účast někoho, kdo je nespojen se školní stravou. Dveře jsou otevřeny opravdu všem a budu jen rád, pokud dorazíte ve velkém počtu. Z diskuze může vzejít nápad, jak vylepšit nejen školní stravu, ale například i bufet, který doznal několik organizačních změn a snaží se poskytnout lepší služby veřejnosti. Třeba takzvanou provozní slepotou něco přehlížíme a opravdu budeme rádi za váš názor. Vy naopak ochutnáte jídla, která pro žáky ZŠ a děti MŠ připravujeme.

Odkaz na registrační formulář: https://forms.gle/RLmvKpFEHK5ZGD8i7

Těším se na společné setkání.

Mgr. Tomáš Maruška

ředitel ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí